-


-























 
        OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY

ROK SZKOLNY 2018/2019

  • IV GMINNY KONKURS MATEMATYCZNO - LOGICZNY "BYSTRZAK"
        Łukasz Zubek - II miejsce w kategorii klas I 


          Marcel Sowiński - wyróżnienie w kategorii klas II - III 


  • XIII GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

             Grupa starsza - soliści:

            1 miejsce- Julia Zagórska

           

            Grupa starsza - zespoły:

            2 miejsce- Chór SP w Suchorabie

  • MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO  - etap rejonowy 
        Amelia Gilarska - kl. VII
  • II GMINNY KONKURS PLASTYCZNO - JĘZYKOWY - "MÓJ KALENDARZ ADWENTOWY"
          Amelia Gilarska kl. VII - II miejsce
  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI  - "MYŚMY WCIĄŻ DO NIEPODLEGŁEJ SZLI..."

        Natalia Tańcula kl. I  - finalistka

  • SZACHOWY TURNIEJ DRUŻYNOWY SZKÓŁ Z POWIATU WIELICKIEGO
        Natalia Tańcula  kl. I - I miejsce  (indywidualnie)






ROK SZKOLNY 2017/2018

  • XII GMINNY KONKURS LITERACKO - PLASTYCZNY " CZTERY PORY ROKU PĘDZLEM I PÓREM MALOWANE"
    Gabriela Tańcula -  III miejsce

  • XI GMINNY KONKURS "SAVOIR-VIVRE - ZNAM, STOSUJĘ"
        Reprezentacja szkolna: II miejsce

-  Marcel Sowiński- kl. I
-  Mateusz Cholewa- kl.IV
-  Szymon Fliśnik –kl. IV
-  Aniela Rożek –kl. VI
-  Julia Zagórska- kl. VII

       
  • VIII GMINNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
        Soliści: Jakub Stawarz - II miejsce




       
        Zespoły młodsze: chór szkolny "Nutki" - I miejsce




  • III GMINNY KONKURS MATEMATYCZNO - LOGICZNY " BYSTRZAK"
        Marcel Sowiński – I miejsce w kategorii klas I



       
Julita Zawadzka – II miejsce w kategorii klas VI – VII



       
Gabriela Tańcula – wyróżnienie w kategorii klas VI – VII


       
  • XII GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Zespoły klas IV-VII

2 miejsce- Chór 



Zespoły młodsze:

2 miejsce - Zespoł "NUTKI" 



Soliści młodsi:

1 miejsce - Aleksandra Śliwińska


  • GMINNY KONKURS PLASTYCZNY -" DZIECI, KWIATY I KRAKÓW W MALARSTWIE STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO"
            - II MIEJSCE  ANIELA ROŻEK KL.VI (kategoria klasy IV-VII)





ROK SZKOLNY 2016/2017
  • XXII FESTIWAL TERTRÓW DZIECI I MŁODZIEŻY "BAJDUREK"
        - II miejsce grupa teatralna URSA

  • GMINNY KONKURS LITERACKO - PLASTYCZNY  -  "WIOSNA PIÓREM I PĘDZLEM MALOWANA"
       - II miejse Aleksandra Osuch
  • TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W NIEPOŁOMICACH
        - II miejsce - Natalia Nowak


        - III miejsce - Aleksandra Śliwińska



  • VI GMINNY KONKURS  PIOSENKI DZIECIĘCEJ
        - I miejsce - Natalia Tańcula


        - III miejsce - Natalia Tańcula, Wiktoria Sendorek, Roksana Kostuch, Zuzanna Goryczka.




  • VII  GMINNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
       -  I miejsce - młodszy chór szkolny " Nutki"




        - I miejsce - Aleksandra Śliwińska




  • GMINNY KONKURS PLASTYCZNY PT:"CZTERY PORY ROKU W FOTOGRAFII PUCHALSKIEGO - WIOSNA"

            - wyróżnienie - Krzysztof Śledż kl.III

       

  • GMINNY KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY PT: "I TY MOŻESZ ZOSTAĆ BAJKOPISARZEM" 
                    - III miejsce - Mateusz Cholewa kl.III
                    - wyróżnienie - Nikola Brożek kl.III




  • XI GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK
                -  II miejsce w kategorii  solistki młodsze - Aleksandra Śliwińska
                -  I miejsce  w kategorii zespoły młodsze  -   NUTKI
                - II miejsce w kategorii zespoły starsze - kl.V-VI







  • VIII OGÓLNOPOLSKI  KONKURS PLASTYCZNY  - „Jesienne Duszki i Leśne Skrzaty”.
    -  w kategorii Szkoły Podstawowe, uczniowie 7 – 9 lat   Mateusza Cholewę i Krzysztofa Śledź.





  • Szklony konkurs  plastyczny pt"Dzieła plastyczne Stanisława Wyspiańskiego- Patrona Szkoły"
Klasy młodsze: 1 miejsce - Aleksandra Śliwińska II kl., 2 miejsce- Mateusz Cholewa III kl., 3 miejsce- Antoni Krok III kl. Wyróżnienia: Oliwier Skimina kl.II, Mikołaj Wojtowicz kl. II i Franciszek Filipowski kl.I.



Klasy starsze: 1 miejsce - Aniela Rożek kl.V. , 2 miejsce - Alicja Celary kl.VI., 3 miejsce -  Marcelina Filipowska kl. VI. Wyróżnienie: Bartłomiej Rydz kl.V.

  • Konkursu plastyczny"Błękitne Światło nadziei" zorganizowany przez Społeczne Gimnazum im. Lady Sue Ryder w Woli Batorskiej  - Aniela Rożek II miejsce, Nadia Włodarczyk III miejsce i Ewelina Hebda - wyróżnienie



ROK SZKOLNY 2015/2016
  • Laureatka XVIII  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego - "W trosce o nasze bezpieczeństwo" - uczennica klasy II Wiktoria Marona
  • XI Gminny Multimedialny Konkurs Profilaktyczny"Moje sposoby i podpowiedzi jak pozbyć się cyberprzemocy w życiu i sieci"  - II miejsce Anna Zawadzka oraz II miejsce Nadia Włodarczyk 
  • II miejsce chóru starszego w VI Gminnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej
  • I miejsce zespołu URSA w XXXI Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży - Bajdurek
  • II miejsce Natalia Tańcula w konkursie " Zeróweczki Śpiewają Wiosenne Pioseneczki" 
  • III miejsce Kacper Rutkiewicz oraz wyróżnienie Nikola Brożek w w 61 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim 
  • II  miejsce zespółu  muzycznrgo z klasy I  i II  miejsce chóru klas starszych w X  Gminnym Konkursie  Kolęd i Pastorałek

ROK SZKOLNY 2014/2015
  • II miejsce w Gminnym Konkursie Savoir - vivre
  • I miejsce w Gminym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej - chór młodszy oraz III miejsce - chór starszy
  • II oraz III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym -  "Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga"
  • Wyróżnienie w XV Dekanalnym Konkrsie Recytatorskim Poezji Religijnej
  • I miejsce w Konkursie -   "PRZYRODA OCZAMI WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO"
  • II miejsce w Konkursie - Odblaskowa Szkoła 
  • I miejsce w gminie i powiecie w sprawdzianie po klasie VI
  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Odblaskowa Szkoła"
  • I miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek chóru młodszego
  • II miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i  Pastorałek chóru starszego
  • II miejsce uczennicy Aleksandry Osuch w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek  grupa młodsza - soliści      
  • I miejsce uczennicy Julii Tańculi w Gminnym Konkursie Wiedzy o Kazimierzu Wielkim


ROK SZKOLNY 2011/2012




AKTUALNOSCI                                        KALENDARZ                                          GALERIIA                                            KONTAKT