-


ODBLASKOWE PIOSENKISZACHY W LITERATURZE I SZTUCE

    

Miło nam poinformować, że uczeń klasy II Sebastian Cholewa zajął III miejsce w  Konkursie Literacko-Plastycznym, który odbył się na przełomie października i listopada  w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego  pod tytułem
„PRZY SZACHOWNICY – POSZERZAMY OBSZARY INTELEKTU”.

W konkursie udział wzięli wszyscy uczniowie z klasy II uczęszczający na zajęcia szachowe oraz uczennica klasy IV Zuzanna Goryczka.
 

Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży i miał charakter otwarty bez kategorii wiekowych, co spowodowało, że wybór najlepszych prac nie był łatwy. Jego celem było rozwijanie pasji plastycznych i literackich oraz prezentacja gry szachowej za pomocą utworów w wymienionych dziedzinach sztuki.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczanie nagród  odbyło się 19  grudnia 2020 roku na zamku w Niepołomicach. Nagrody wręczali Wiceburmistrz Niepołomic  Michał Hebda i Prezes Małopolskiego Związku Szachowego Kamila Kałużna.

 

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za poświęcony czas,
i zaangażowanie,  a Sebastianowi gratulujemy wygranej
i życzymy dalszych sukcesów.

   
   

   


                   
                                                                                                                                   Opracowanie: Joanna BajerAKTUALNOSCI                                     KALENDARZ                                                      KONTAKT