-


AKTUALNOŚCI
HISTORIA
PROMOCJA SZKOŁY KONTAKT

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
STATUT SZKOŁY
KONCEPCJA FUNKCJONOWANIA I ROZWOJU SZKOŁY 2018/2021
REKRUTACJA
PLAN PRACY 2020/2021
PROGRAM WYCHOWAWCZO - PROFILAKTYCZNY
WEWNĄTRZSZKOLNY SYSTEM DORADZTWA ZAWODOWEGO
RADA RODZICÓW
KALENDARZ
NAUCZYCIELE
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
PLAN NADZORU
OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY
ZAJĘCIA DODATKOWE
PRZEDSZKOLE
RODO
ODBLASKOWE PIOSENKI"BohaterON w naszej szkole"


To już kolejny raz kiedy nasza społeczność szkolna angażuje się w utrwalanie i podtrzymywanie pamięci o wydarzeniach z historii Polski XX wieku.

„BohaterON – włącz historię!” to ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.

Uczniowie klasy I, II, III, V i VIII wzięli udział w szeregu zajęć przypominających o wydarzeniach Powstania Warszawskiego, po czym samodzielnie zapoznali się z sylwetkami wybranych powstańców warszawskich, którzy nadal są wśród nas, zasługują na szacunek oraz podziękowanie za patriotyczną postawę i podjęty trud obrony Ojczyzny.

Mając świadomość tego, że to między innymi dzięki nim żyją w wolnej Polsce, uczniowie postanowili przygotować podziękowania dla powstańców.

W tym roku, tradycyjne kartki-laurki wykonywane przez uczniów zastąpiły wpisy na portalu www.dumnizpowstańców.pl  – nowym, wirtualnym miejscu pamięci o powstańcach i Powstaniu Warszawskim. Nasi uczniowie dokonali wpisów klasowych oraz indywidualnych. Pojawiły się życzenia, podziękowania, a także piękne, wzruszające wiersze. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie.
Opracowanie:  Małgorzata Pawłowska


                                                 

AKTUALNOSCI                                     KALENDARZ                                                      KONTAKT