-


AKTUALNOŚCI
HISTORIA
PROMOCJA SZKOŁY KONTAKT

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
STATUT SZKOŁY
KONCEPCJA FUNKCJONOWANIA I ROZWOJU SZKOŁY 2018/2021
REKRUTACJA
LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI
PROGRAM WYCHOWAWCZO - PROFILAKTYCZNY
WEWNĄTRZSZKOLNY SYSTEM DORADZTWA ZAWODOWEGO
RADA RODZICÓW
KALENDARZ
NAUCZYCIELE
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
PLAN NADZORU
OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY
ZAJĘCIA DODATKOWE
PRZEDSZKOLE
RODO
ODBLASKOWE PIOSENKIAKCJA CHARYTATYWNAGrudzień to niezwykły czas, kiedy ludzie w szczególny sposób włączają się w działalność dobroczynną na rzecz osób potrzebujących pomocy. Na kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Stanisława Wyspiańskiego w Suchorabie została zorganizowana akcja charytatywna na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie.

Tradycyjnie tuż przed świętami hospicjum zorganizowało zbiórkę prezentów dla podopiecznych oraz ich bliskich. Działania przeprowadzone w Zespole Szkolno-Przedszkolnym miały na celu uwrażliwienie ludzi na potrzeby innych, kształtowanie pozytywnej postawy wobec cierpiących i potrzebujących, a także rozwinięcie tolerancji i życzliwości. Cała społeczność szkolna włączyła się w świąteczną zbiórkę artykułów spożywczych, środków czystości, żywności oraz zabawek edukacyjnych i sensorycznych dla chorych dzieci. Tuż przed świętami wszystkie zebrane dary trafiły do Centrum Opieki Wyręczającej przy ulicy Odmętowej w Krakowie. Następnie zapakowane prezenty zostały przekazane osobom potrzebującym.

 Akcja charytatywna nie byłaby możliwa bez dużego zaangażowania ze strony darczyńców. Przesyłamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które włączyły się pomoc!

OpracowanieIwona Lebiest


                                                                          
AKTUALNOSCI                                     KALENDARZ                                                      KONTAKT