-


AKTUALNOŚCI
HISTORIA
PROMOCJA SZKOŁY KONTAKT

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
STATUT SZKOŁY
KONCEPCJA FUNKCJONOWANIA I ROZWOJU SZKOŁY 2018/2021
REKRUTACJA
PLAN PRACY 2022/2023
PROGRAM WYCHOWAWCZO - PROFILAKTYCZNY
WEWNĄTRZSZKOLNY SYSTEM DORADZTWA ZAWODOWEGO
RADA RODZICÓW
KALENDARZ
NAUCZYCIELE
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
PLAN NADZORU
OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY
ZAJĘCIA DODATKOWE
PRZEDSZKOLE
RODO




ODBLASKOWE PIOSENKI























OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY  


ROK SZKOLNY 2022/2023
    

  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS PATRIOTYCZNY  - "JESTEM DUMNY. JESTEM POLAKIEM"

        III miejsce: Alicja Gajewska kl. III


  • III GMINNY KONKURS PLASTYCZNY: " NIEPEŁNOSPRAWNI: POZNAJ - ZROZUM - WSPIERAJ"
       II miejsce:  Sebastian Cholewa  kl.IV





  •  GMINNY KONKURS PLASTYCZNY " NAŚLADUJĄC MISTRZA"
     
 I miejsce: Łukasz Zubek kl. V

            Praca Łukasza:                     




ROK SZKOLNY 2021/2022




  • KONKURS MATEMATYCZNO - LOGICZNY
       
    Etap I - szkolny - zwycięzcy:

        Kaja Zapiór  kl. IV
        Marcel Sowiński kl. V
        Sonia Michalik kl. VII
        Szymon Fliśnik kl. VIII

    Etap II gminny - zwycięzcy

    III miejsce zdobył Marcel Sowiński uczeń klasy piątej rywalizując  z uczniami z naszej gminy klas V - VI.
    Wyróżnienie zdobyła Kaja Zapiór uczennica kl. IV rywalizując z uczniami  z naszej gminy z klas IV.

  • MIĘDZYNARODOWY KONKURS "KANGUR"
        Marcel Sowiński kl.V - wyróżnienie
  • KONKURS MATEMATYCZNY " RACHMISTRZ"  - etap szkolny
        Kaja Zapiór  kl. IV
        Marcel Sowiński  kl. V
        Wiktor Włodarczyk  kl. VII
        Szymon Fliśnik  kl. VIII
  • MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY - etap szkolny
        Szymon Fliśniki kl. VIII

  • GMINNY KONKURS RECYTATORSKI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

        Wyróżnienie - Sonia Michalik kl.VII


  • MAŁOPOLSKI KONKURS TANECZNY  "PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY MŁODZIEŻY CK-ART W GDOWIE 
        III miejce w kategorii duety w stylu hip - hop - Oliwia Sochacka

  • MAŁOPOLSKI KONKURS TANECZNY "PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY MŁODZIEŻY CK-ART" W GDOWIE 
        II  miejsce w formacjach  - Oliwia Sochacka, Aleksandra Śliwińska

  • MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ  TANECZNY W BŁONIU 
        7 miejsce w kategorii hip - hop - Oliwia Sochacka, Aleksandra Śliwińska z formacją Sztos z Akademii Ruchu
  • GMINNY KONKURS  RECYTATORSKI "TRELE - MORELE"
         I  miejsce - Nina Wiercioch, grupa "Kotki"
        Wyróżnienie - Iga Ciastoń, grupa "Promyczki"



     
  •  GMINNY KONKURS  "PIOSENKI WIELKANOCNEJ"
        I miejce - Milenka Murzynowska, grupa "Kotki"
        III miejsce - Michalina Kubać , grupa "Promyczki"
     


  •  KONKURS  SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH
    II miejsce - Marcel Jakóbski kl.1 oraz Hubert Siemdaj kl.3





ROK SZKOLNY 2020/2021

  •  MIĘDZYSZKOLNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ SZOPKĘ

         I miejsce w kategorii klas 0 – III - Kaja Zapiór i Nikola Zapiór.




  •  KONLURS LITERACKO - PLASTYCZNY 
            III miejsce - Sebastian Cholewa kl.II






ROK SZKOLNY 2019/2020
  • XIV GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK
        Grupa wiekowa kl. 4-6 - kategoria soliści:

       
III miejsce - Aleksandra Śliwińska

        Grupa wiekowa kl.7-8 - kategoria zespoły

        III miejsce -  Chór ZSP w Suchorabie

  • GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

        II miejsce - Aleksandra Osuch 

        III miejsce - Nadia Włodarczyk

  • MAŁOPOLSKI  KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - etap rejonowy

 Aleksandra Osuch, klasa VIII

 Nadia Włodarczyk, klasa VIII


ROK SZKOLNY 2018/2019
  • I GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY "MAŁY RACHMISTRZ"
            tytuł Vice Rachmistrza wśród uczniów klas II zobył  - Marcel Sowiński
  • POWIATOWY KONKURS WIEDZY O MARSZAŁKU JÓZEFIE PIŁSUDSKIM - kategoria plastyczna
        I miejsce - Zuzanna Goryczka kl.II
  • GMINNY KONKURS SAVOIR - VIVRE? - ZNAM, STOSUJĘ?
        II miejsce - Marcel Sowiński , Mateusz CholewA , Aniela Rożek i Julia Zagórska


  • IV GMINNY KONKURS MATEMATYCZNO - LOGICZNY "BYSTRZAK"
        Łukasz Zubek - II miejsce w kategorii klas I 


          Marcel Sowiński - wyróżnienie w kategorii klas II - III 


  • XIII GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

             Grupa starsza - soliści:

            1 miejsce- Julia Zagórska

           

            Grupa starsza - zespoły:

            2 miejsce- Chór SP w Suchorabie

  • MAŁOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO  - etap rejonowy 
        Amelia Gilarska - kl. VII
  • II GMINNY KONKURS PLASTYCZNO - JĘZYKOWY - "MÓJ KALENDARZ ADWENTOWY"
          Amelia Gilarska kl. VII - II miejsce
  • OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI  - "MYŚMY WCIĄŻ DO NIEPODLEGŁEJ SZLI..."

        Natalia Tańcula kl. I  - finalistka

  • SZACHOWY TURNIEJ DRUŻYNOWY SZKÓŁ Z POWIATU WIELICKIEGO
        Natalia Tańcula  kl. I - I miejsce  (indywidualnie)






ROK SZKOLNY 2017/2018

  • XII GMINNY KONKURS LITERACKO - PLASTYCZNY " CZTERY PORY ROKU PĘDZLEM I PÓREM MALOWANE"
    Gabriela Tańcula -  III miejsce

  • XI GMINNY KONKURS "SAVOIR-VIVRE - ZNAM, STOSUJĘ"
        Reprezentacja szkolna: II miejsce

-  Marcel Sowiński- kl. I
-  Mateusz Cholewa- kl.IV
-  Szymon Fliśnik –kl. IV
-  Aniela Rożek –kl. VI
-  Julia Zagórska- kl. VII

       
  • VIII GMINNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
        Soliści: Jakub Stawarz - II miejsce




       
        Zespoły młodsze: chór szkolny "Nutki" - I miejsce




  • III GMINNY KONKURS MATEMATYCZNO - LOGICZNY " BYSTRZAK"
        Marcel Sowiński – I miejsce w kategorii klas I



       
Julita Zawadzka – II miejsce w kategorii klas VI – VII



       
Gabriela Tańcula – wyróżnienie w kategorii klas VI – VII


       
  • XII GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Zespoły klas IV-VII

2 miejsce- Chór 



Zespoły młodsze:

2 miejsce - Zespoł "NUTKI" 



Soliści młodsi:

1 miejsce - Aleksandra Śliwińska


  • GMINNY KONKURS PLASTYCZNY -" DZIECI, KWIATY I KRAKÓW W MALARSTWIE STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO"
            - II MIEJSCE  ANIELA ROŻEK KL.VI (kategoria klasy IV-VII)





ROK SZKOLNY 2016/2017
  • XXII FESTIWAL TERTRÓW DZIECI I MŁODZIEŻY "BAJDUREK"
        - II miejsce grupa teatralna URSA

  • GMINNY KONKURS LITERACKO - PLASTYCZNY  -  "WIOSNA PIÓREM I PĘDZLEM MALOWANA"
       - II miejse Aleksandra Osuch
  • TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W NIEPOŁOMICACH
        - II miejsce - Natalia Nowak


        - III miejsce - Aleksandra Śliwińska



  • VI GMINNY KONKURS  PIOSENKI DZIECIĘCEJ
        - I miejsce - Natalia Tańcula


        - III miejsce - Natalia Tańcula, Wiktoria Sendorek, Roksana Kostuch, Zuzanna Goryczka.




  • VII  GMINNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
       -  I miejsce - młodszy chór szkolny " Nutki"




        - I miejsce - Aleksandra Śliwińska




  • GMINNY KONKURS PLASTYCZNY PT:"CZTERY PORY ROKU W FOTOGRAFII PUCHALSKIEGO - WIOSNA"

            - wyróżnienie - Krzysztof Śledż kl.III

       

  • GMINNY KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNY PT: "I TY MOŻESZ ZOSTAĆ BAJKOPISARZEM" 
                    - III miejsce - Mateusz Cholewa kl.III
                    - wyróżnienie - Nikola Brożek kl.III




  • XI GMINNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK
                -  II miejsce w kategorii  solistki młodsze - Aleksandra Śliwińska
                -  I miejsce  w kategorii zespoły młodsze  -   NUTKI
                - II miejsce w kategorii zespoły starsze - kl.V-VI







  • VIII OGÓLNOPOLSKI  KONKURS PLASTYCZNY  - „Jesienne Duszki i Leśne Skrzaty”.
    -  w kategorii Szkoły Podstawowe, uczniowie 7 – 9 lat   Mateusza Cholewę i Krzysztofa Śledź.





  • Szklony konkurs  plastyczny pt"Dzieła plastyczne Stanisława Wyspiańskiego- Patrona Szkoły"
Klasy młodsze: 1 miejsce - Aleksandra Śliwińska II kl., 2 miejsce- Mateusz Cholewa III kl., 3 miejsce- Antoni Krok III kl. Wyróżnienia: Oliwier Skimina kl.II, Mikołaj Wojtowicz kl. II i Franciszek Filipowski kl.I.



Klasy starsze: 1 miejsce - Aniela Rożek kl.V. , 2 miejsce - Alicja Celary kl.VI., 3 miejsce -  Marcelina Filipowska kl. VI. Wyróżnienie: Bartłomiej Rydz kl.V.

  • Konkursu plastyczny"Błękitne Światło nadziei" zorganizowany przez Społeczne Gimnazum im. Lady Sue Ryder w Woli Batorskiej  - Aniela Rożek II miejsce, Nadia Włodarczyk III miejsce i Ewelina Hebda - wyróżnienie



ROK SZKOLNY 2015/2016
  • Laureatka XVIII  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego - "W trosce o nasze bezpieczeństwo" - uczennica klasy II Wiktoria Marona
  • XI Gminny Multimedialny Konkurs Profilaktyczny"Moje sposoby i podpowiedzi jak pozbyć się cyberprzemocy w życiu i sieci"  - II miejsce Anna Zawadzka oraz II miejsce Nadia Włodarczyk 
  • II miejsce chóru starszego w VI Gminnym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej
  • I miejsce zespołu URSA w XXXI Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży - Bajdurek
  • II miejsce Natalia Tańcula w konkursie " Zeróweczki Śpiewają Wiosenne Pioseneczki" 
  • III miejsce Kacper Rutkiewicz oraz wyróżnienie Nikola Brożek w w 61 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim 
  • II  miejsce zespółu  muzycznrgo z klasy I  i II  miejsce chóru klas starszych w X  Gminnym Konkursie  Kolęd i Pastorałek

ROK SZKOLNY 2014/2015
  • II miejsce w Gminnym Konkursie Savoir - vivre
  • I miejsce w Gminym Konkursie Piosenki i Pieśni Patriotycznej - chór młodszy oraz III miejsce - chór starszy
  • II oraz III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym -  "Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga"
  • Wyróżnienie w XV Dekanalnym Konkrsie Recytatorskim Poezji Religijnej
  • I miejsce w Konkursie -   "PRZYRODA OCZAMI WŁODZIMIERZA PUCHALSKIEGO"
  • II miejsce w Konkursie - Odblaskowa Szkoła 
  • I miejsce w gminie i powiecie w sprawdzianie po klasie VI
  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie "Odblaskowa Szkoła"
  • I miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek chóru młodszego
  • II miejsce w Gminnym Konkursie Kolęd i  Pastorałek chóru starszego
  • II miejsce uczennicy Aleksandry Osuch w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek  grupa młodsza - soliści      
  • I miejsce uczennicy Julii Tańculi w Gminnym Konkursie Wiedzy o Kazimierzu Wielkim













































           
AKTUALNOSCI                                     KALENDARZ                                                      KONTAKT